Webbanner TSAE

Met TSAE naar Essevee-Moeskroen (13/04)

Bedankt voor je deelname aan de Technical Soccer Academy van Essevee. Hopelijk heb je genoten van de trainingsbeurten op zondagochtend!

Om je te belonen, nodigen we je graag uit voor een leuke wedstrijd in de Play-Offs. We hebben gekozen voor Essevee-Excel Moeskroen op zaterdag 13 april 2019 om 18.00 uur in het Regenboogstadion.

Volledige kalender

Jij kan als speler de wedstrijd gratis bijwonen en je kan tot drie tickets extra bestellen voor 5 euro per stuk. Vul het formulier op deze pagina in en onze dienst Ticketing contacteert je spoedig met meer informatie. Je kunt afrekenen bij de trainers tot en met zondag 7 april (op de laatste TSAE-sessie voor de wedstrijd).

Tot binnenkort in het Regenboogstadion!

Deze actie is enkel toegankelijk voor deelnemers van de TSAE (voorjaar 2019). De tickets worden pas afgeleverd na controle door onze medewerkers van de Academie en de dienst Ticketing.

Formulier

Nieuwe speler

Extra kaart 1

Extra kaart 2

Extra kaart 3


Handige gegevens

Ben je nieuw bij Team Essevee? Dan kunnen onderstaande gegevens handig zijn.

Essevee Academie
Zuiderlaan 30
8790 WAREGEM
Tel: 056 44 00 42 (optie 3)
E-mail: academie@essevee.be

Essevee Shop
Zuiderlaan 17
8790 WAREGEM
Tel: 056 44 00 42 (optie 2)
E-mail: ticketing@essevee.be

 

Close