Webbanner_EsseveeAcademie

Ticketactie Paasstage 2019

Bedankt voor je deelname aan de Paasstage van de Essevee Academie. Hopelijk heb je genoten van het weekje voetbal bij Team Essevee!

Om je te belonen, nodigen we je graag uit voor een leuke wedstrijd in de Play-Offs. Je kunt kiezen uit de wedstrijden tegen Cercle Brugge (op zaterdag 27 april) of Union SG (op vrijdag 17 mei).

Volledige kalender

Jij kan als deelnemer de wedstrijd gratis bijwonen en je kan tot drie tickets extra bestellen voor 5 euro per stuk. Vul het formulier op deze pagina minstens drie dagen voor de wedstrijd van je keuze in en onze dienst Ticketing doet de rest.

Wil je meer informatie over deze ticketactie? Neem dan contact op met onze medewerkers op ticketing@essevee.be of telefonisch op 056 44 00 42 (optie 1).

Tot binnenkort in het Regenboogstadion!

Deze actie is enkel toegankelijk voor deelnemers van de Paasstage 2019. De tickets worden pas afgeleverd na controle door onze medewerkers van de Academie en de dienst Ticketing.

Formulier

Deelnemer

Extra kaart 1

Extra kaart 2

Extra kaart 3


Handige gegevens

Ben je nieuw bij Team Essevee? Dan kunnen onderstaande gegevens handig zijn.

Essevee Academie
Zuiderlaan 30
8790 WAREGEM
Tel: 056 44 00 42 (optie 3)
E-mail: academie@essevee.be

Essevee Shop
Zuiderlaan 17
8790 WAREGEM
Tel: 056 44 00 42 (optie 2)
E-mail: ticketing@essevee.be

 

Close