4 jaar geleden gepost

VIDEO: spelers en fans vieren tope de overwinning tegen Lokeren

Met de steun van een tot de nok gevuld bezoekersvak won Essevee het belangrijke duel tegen Sporting Lokeren. Ruim 1000 supporters maakten de verplaatsing naar Daknam met o.a gratis bussen dankzij een financiële inspanning van onze talrijke partners. "Die ongelofelijke steun van onze fans maakt de overwinning nog mooier", glundert CEO Eddy Cordier.

Only one aim, win this game! Met deze boodschap in de vorm van een alweer puike tifo stapten de spelers het veld op.

En of het zijn effect had op de jongens van Francky Dury. Hamdi Harbaoui en Nill De Pauw, allebei met een verleden bij Sporting Lokeren - zorgden voor een comfortabele 0-2 tussenstand na 45 minuten. Onder invloed van de aanhoudende vocale impulsen legde Harboui met zijn tweede van de avond de 0-3 eindstand vast.

Een broodnodige zege voor Team Essevee die na het laatste fluitsignaal uitbundig werd gevierd TOPE met de fans. Geniet na met deze fantasische sfeerbeelden.

 

Tags

DEEL DIT ARTIKEL:

Close