3 jaar geleden gepost

Update spelersnieuws: operatie voor Sammy Bossut

Minder goed nieuws uit de ziekenboeg van Team Essevee. Francky Dury zal de komende weken geen beroep kunnen doen op Sammy Bossut en Henrik Bjørdal. Ewoud Pletinckx werkt dan weer hard aan zijn terugkeer en hoopt binnenkort opnieuw wedstrijdfit te zijn.

Sammy Bossut
Zulte Waregem zal zijn doelman een tijdje noodgedwongen moeten missen. Sammy Bossut kampt met een ontsteking aan de elleboog en onderging vandaag een operatieve ingreep. Verwacht wordt dat Bossut enkele weken niet inzetbaar zal zijn.

Henrik Bjørdal
Ook pech voor Henrik Bjørdal. De Noorse middenvelder liep daags voor de bekerwedstrijd tegen Club Brugge een breuk op in een voetbeentje. Verder onderzoek moet uitsluitsel geven over zijn onbeschikbaarheid.

Ewoud Pletinckx
De revalidatie van Ewoud Pletinckx evolueert gunstig. Een scheurtje in de hamstring houdt onze youngster al enkele weken aan de kant.

Tags

DEEL DIT ARTIKEL:

Close