1 maand geleden gepost

Ontdek alle ticketinformatie voor de komende twee uitwedstrijden

Op vijf dagen tijd wachten voor onze Boeren straks twee uitwedstrijden. Vrijdag trekken we naar Lommel voor de tiende speeldag in de Challenger Pro League. Dinsdag 31 oktober zetten we koers richting Brugge voor de 16de finale van de Croky Cup. Ontdek hier hoe jij er bij kan zijn!

Challenger Pro League: Lommel vs Essevee

Voor deze wedstrijd tegen SK Lommel kan je vanaf dinsdag 24 oktober t.e.m. vrijdag 27 oktober in de Essevee Shop terecht voor de aankoop van je ticket. Er is geen combiregeling van kracht, maar de loketten aan het Soevereinstadion blijven dicht. Je dient jouw tickets dus vooraf aan te kopen in de Essevee Shop of schrijf je in bij een van de erkende supporterslokalen. 

  • 400 staanplaatsen:
    • Volwassenen: 10,00 euro
    • Kinderen - 12-jaar: gratis (ticket wel noodzakelijk!) 
  • Rolstoelgebruikers
    • Rolstoelgebruiker: gratis
    • Begeleider: 12,00 euro 

SK Lommel voorziet enkele plaatsen voor rolstoelgebruikers + begeleider in de hoofdtribune. Contacteer community@essevee.be voor meer info.

De stadionloketten openen dus niet. Zoals steeds kunnen de fans met de voorziene supportersbussen afzakken naar Lommel of kiezen voor eigen vervoer. 

Croky Cup: Cercle Brugge vs Essevee

Na de overwinning tegen Sint-Lenaarts bekeren we verder en nemen we het in de zestiende finale op tegen Cercle Brugge. Voor deze wedstrijd tegen de Verening kan je vanaf dinsdag 24 oktober t.e.m. dinsdag 31 oktober in de Essevee Shop terecht voor de aankoop van je ticket. Er is geen combiregeling van kracht, maar de loketten aan het Jan Breydelstadion blijven dicht. Je dient jouw tickets dus vooraf aan te kopen in de Essevee Shop of schrijf je in bij een van de erkende supporterslokalen. 

  • 1000 plaatsen:
    • Volwassenen: 10,00 euro
    • Kinderen - 19-jaar: 5,00 euro 
  • Rolstoelgebruikers
    • Rolstoelgebruiker: gratis
    • Begeleider: 10,00 euro 

Cercle Brugge voorziet enkele plaatsen voor rolstoelgebruikers + begeleider in het stadion. Contacteer community@essevee.be voor meer info.

De stadionloketten openen dus niet. Zoals steeds kunnen de fans met de voorziene supportersbussen afzakken naar Brugge of kiezen voor eigen vervoer.

Gratis ticket voor Essevee - KVO

Maak jij op dinsdag 31 oktober de verplaatsing naar Cercle Brugge? Wanneer je jouw tickets voor deze zestiende finale aankoopt, belonen we jou - als trouwe fan - met een gratis ticket voor de thuiswedstrijd tegen KV Oostende.

Fans die met eigen vervoer richting Jan Breydel afzakken kunnen parkeren op parking Z1. Je kan de volgende aanrijroute volgen: 

  • E40 AFRIT 6 JABBEKE ( VOLG BORDEN JAN BREYDELSTADION ) 
  • Gistelsesteenweg 
  • Zeeweg 
  • Doornstraat naar links 
  • Parking bezoekers Z1

Tags

DEEL DIT ARTIKEL:

Close