Essevee herrijst op Allerheiligen. Standard gaat voor de bijl met 3-1. Lestienne bracht de Luikenaren op voorsprong, maar tweemaal Harbaoui en éénmaal Sylla bezorgden Essevee de drie punten.
23' Lestienne 0-1
31' Harbaoui 1-1
67' Harbaoui 2-1
69' Sylla 3-1
60'
Carcela
Bastien
73'
Orlando Sa
Lestienne
91'
Bedia
Bongonda
94'
Buffel
Harbaoui
46' Demir
55' Walsh
59' Marin
71' Lestienne
80' Sylla
Essevee herrijst op Allerheiligen. Standard gaat voor de bijl met 3-1. Lestienne bracht de Luikenaren op voorsprong, maar tweemaal Harbaoui en éénmaal Sylla bezorgden Essevee de drie punten.
Essevee
1 Bossut
2 De fauw
3 Baudry
4 Heylen
9 Harbaoui
10 Bongonda
11 De Pauw
14 Walsh
18 Demir
19 Sylla
22 Tardieu
Standard
13 Ochoa
8 Cimirot
9 Emond
18 Marin
19 Djenepo
21 Fai
22 Lestienne
26 Luyindama
28 Bastien
29 Cavanda
34 Laifis
Essevee was de gevaarlijkste ploeg tijdens de openingsfase. Even voorbij het kwartier kwam Bongonda centraal goed inlopen maar Cimirot kwam gepast tussen. Sylla speelde een verdienstelijke partij op rechts en lag constant op de loer. Halfweg de eerste helft kreeg Essevee wel een opdoffer te verwerken. Bij de eerste aanval van Standard was het meteen raak. Fai schilderde het leer op het hoofd van Lestienne en de 0-1 was een feit. Essevee was even van slag maar kwam er in het derde kwartier opnieuw bovenop. Bongonda, De Pauw en Sylla kregen grote kansen maar het was uiteindelijk Harbaoui die na een hoekschop de verdiende gelijkmaker van dichtbij binnenduwde. Op het einde van de eerste helft counterde Essevee zich bijna naar de 2-1 maar Ochoa stond op de juiste plaats om het schot van Bongonda te pareren.
Net na de koffie kreeg Bongonda dé kans op de 2-1. Theo kwam oog-in-oog met Ochoa maar de Mexicaan redde met een ultieme voetreflex. Ook Standard kreeg even later een grote kans maar Bossut duwde de pegel van Bastien in hoekschop. Het spel ging nu goed op en neer maar het was wachten tot halfweg de tweede helft voor een nieuw doelpunt. Na een knappe aanval zwiepte Sylla het leer voor het doel van Ochoa. Met een knappe snoekduik kopte Harbaoui het leer staalhard tegen de netten. Het Regenboogstadion ontplofte een tweede keer. Twee minuten later zette Sylla de kers op de taart. Sylla kreeg teveel ruimte in de zestien en knalde laag binnen. Essevee was op alle vlakken beter en kreeg nog enkele mogelijkheden om de score verder uit te diepen. Ochoa stond echter sterk te keepen. Tien minuten voor het einde kreeg Sylla een rode kaart nadat hij onbesuisd in duel ging met Fai. Standard kon bijna profiteren van de manmeersituatie wanneer Sa alleen voor Bossut verscheen. Sammy redde subliem met de hand. Essevee vocht voor elke morzel grond en hield knap stand.
Schrijf nu in op onze nieuwsbrief!
SV Zulte Waregem 2023
Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimaal gebruik.