3 jaar geleden gepost

Eerste thuiswedstrijd in Super League tegen RSC Anderlecht

Na hun 1-2 overwinning van vorig weekend tegen Woluwe ontvangen onze dames komende zaterdag RSC Anderlecht. Ook zij pakten op de eerste speeldag de volle pot.

Zaterdag 5 september staat nu al voor vele fans met stip aangeduid in de agenda. Om 15.00 uur ontvangen de Essevee Women SL de dames van RSC Anderlecht. De eerste thuiswedstrijd in de Super League van onze Women is ook meteen de terugkeer van Tessa Wullaert naar Zulte!

Wil jij de wedstrijd graag bijwonen? Er worden maximaal 400 fans toegelaten waarbij een reservatie verplicht is. Je kan jouw plaatsje voor deze topper reserveren via ticketing@essevee.be. Er worden op de wedstrijddag geen tickets verkocht aan de deur. 

Net zoals bij de vorige wedstrijden hechten we veel belang aan de coronamaatregelen. Zo is iedereen verplicht een mondmasker te dragen en de anderhalve meter afstand te respecteren. De wedstrijd tegen RSC Anderlecht gaat door op het complex in Zulte. (Kastanjelaan 75, 9870 Zulte)

Tags

DEEL DIT ARTIKEL:

Close