Essevee en ondernemersclub The Waregem Connection verlengen partnership
29 jul 2025
Essevee en ondernemersclub The Waregem Connection verlengen het partnership in 1A
The Waregem Connection is de opvolger van het succesvolle Young Business Club concept dat tussen 2012 en 2024 een waardevolle partner en logehouder was bij Essevee.
Vorig jaar in 1B herdoopten de oprichters de “Young Business Club Essevee” tot een nieuw concept “The Waregem Connection”. Deze ondernemersclub blijft een concept dat zich richt op zowel de jonge maar ook reeds ervaren ondernemer. Zij nemen hun trek in de Soccerbox van de Elindus Arena.
De bezielers van dit concept - die er sinds 2012 bij zijn - Björn Adins en Albert Glor, bieden een mix aan van Essevee Café avonden, business lounge etentjes en bedrijfsbezoeken met walking dinners voorafgaand aan de wedstrijden van Essevee. De kernwaarden van The Waregem Connection zijn netwerken, vriendschap en voetbalplezier. Op hun bijeenkomsten ontvangen zij telkens een interessante spreker uit de sport-, bedrijfs of politieke wereld. Heel wat bekende bedrijfsleiders, clubvoorzitters en befaamde politici passeerden al de revue. Daarnaast organiseren zij jaarlijks een weekenduitstap naar een buitenlandse club, spelen zij zelf enkele voetbalwedstrijden tegen business clubs uit 1A en organiseren ze dit seizoen ook een echte voetbalcantus onder de leden. Tot slot maken zij ook deel uit van de Essevee Business Community, het overkoepelde businessverhaal waar alle partners van Essevee lid van zijn.
The Waregem Connection telt momenteel 41 leden, en heeft een maximum capaciteit van 50 leden. Interesse in deze ondernemersclub? Contacteer info@thewaregemconnection.be of Essevee account manager Robbe Lemmens (0479/04.46.79) voor de instapvoorwaarden.
Zowel Essevee als The Waregem Connection kijken uit naar een succesvolle verderzetting van de samenwerking.